Reuma dna a artróza

V modernom Bratislavskom centere Vám ponúkame najnovšie metódy potláčania reumy a psoriázi z USA zasahujúce do podstaty ochorenia.
Žiadná biologická liečba. Terapie sú založené na odstránení podstaty ochorenia a to až na bunkovej úrovin. Terapie sú úplne bezbolestné a bez nepríjemných sprievodných javou. Konzultácie sú možné výlučne vo forme telefonickej rezervácie na čísle 02/20705535.
Konzultácie sa uskutočňujú v dňoch utorok 15 - 20 hod a štvrtok 15 - 20 hod, v Bratislave na ulici Vajnorská 76 v ichtyoterapeutickom centre ADRIA, mail: info@ichtyoterapia.sk, web: ichtyoterapia.sk.
Konzultácia je spoplatnená čiastkou 79 eur, táto čiastka nie je preplácaná zdravotnou poisťovňou. V cene je zahrnutá konzultácia založenie elektronickej karty, diagnostika ochorenia. Klienti našeho centra majú k dispozícií najmodernejšie terapeutické vodné centrum na Slovensku, ozón, kyslík, morská soľ, bahno, vodná terapia, perličkový kúpeľ, slnečné svetlo, laser 650 nm, najmodernejšie TDP zariadenia na Slovensku.