Jim Humble - Objaviteľ MMS, Andreas Kalcker - vynálezca CDS

( UPOZORNENIE: Tento text slúži ako poučenie, nenahrádza liečenie, diagnózy a prevenciu chorôb licencovaným zdravotníkom. )

MMS1- Chloritan Sodný nie je potravinový doplnok, či dokonca liek

MMS kvapky náhodne objavil Jim Humble pri ochorení pracovníkov zlatej bane v Južnej Amerike, kde pri nedostatku liekov na maláriu použil tabletky na čistenie vody. Ich okamžitý účinok ho natoľko zaujal, že sa účinkami chlórdioxidu začal odborne zaoberať. Oslovil odborníkov z lekárskych a vedeckých kruhov, ktorí potvrdili účinky MMS. Jim Humble vydal dve knihy, v ktorých opisuje ako MMS ničí patogény. V nich zverejnil všetky informácie o výrobe a spôsobe účinku MMS.
O MMS existuje už okolo 160 vedeckých prác a niekoľko tisíc vedeckých testov.

Jim V. Humble vysvětluje MMS takto:

"MMS je zkratka pro Master Mineral Solution (Mistrovský Minerální Roztok)

Jedná se o přesnou koncentraci Chloritanu Sodného , který je před použitím aktivován přesným množstvím 10% roztokem kyseliny citronové. Po smíchání těchto dvou složek vzniká roztok, který uvolňuje kysličník chloričitý a ten je právě tou účinnou látkou, která ničí veškeré patogenní bakterie a viry..."

CDS je inovácia MMS kvapkek.

Chlorine Dioxide Solution, skrátene CDS je roztok pitnej vody, v ktorom je zachytená iba účinná zložka z MMS1 - aktívny plyn oxid chloričitý (chlordioxid), ktorý sa tvorí pri aktivácii MMS. Andreas Kalcker, spolupracovník Jima Humbla vyvinul metódu, ako oxidom chloričitým nasýtiť čistú vodu. Aplikuje sa len zriedený roztok - teda voda nasýtená oxidom chloričitým v určitej koncentrácii, ktorého prirodzené skupenstvo je plynné.


Dôležité upozornenie:

Dodržujte odporúčané aplikácie. Uschovajte mimo dosahu detí ! Na umytie kože od MMS používajte vodu. Udržujte mms mimo priameho slnečného svetla. V prípade roztoku CDS- na Chladnom a tmavom mieste (najlepšie v chladničke).
Ak užívate lieky, dávajte pozor! Posilnený imunitný systém môže neutralizovať ich efekt.